tel. +48 664 762 216 | Pn-Pt: 8:30 – 20:30 So: 9:00 – 15:00

tel. +48 664 762 216 | Pn-Pt: 8:30 – 20:30 So: 9:00 – 15:00

Trochę o historii Salonu

W tym artykule dowiesz się, jakie były początki Naszego Salonu, kiedy powstał i czym się głównie zajmuje.

Jakie były początki Salonu rzęsa w rzęse. Joanna Grygo?

To właśnie 4 lipca 2020 roku nastąpiło uroczyste otwarcie salonu rzęsa w rzęse. Joanna Grygo. Czy dzień wcześniej było już wszystko gotowe i zapięte na ostatni guzik? 

Oczywiście, że nie! Jeszcze kilkanaście godzin przed samym otwarciem to miejsce wyglądało jak pole bitwy połączone ze składzikiem do przechowywania wszystkich gratów. Nikt, kto to widział, nie pomyślałby o tym, że za chwilę będą tu przyjmowane Klientki. Mimo wszystko udało się i 4 lipca zostały zaproszone wszystkie bliskie salonowi osoby na uroczyste otwarcie. A to wszystko dzięki nieprzerwanej pracy — nawet w środku nocy — w pocie czoła i na wielkim speedzie. 

Co zmieniło się od otwarcia?

Obecnie Nasz salon jest największym Salonem kosmetycznym w Gdyni, w którym oprócz profesjonalnie wykonanych usług doświadczysz także przyjaznej atmosfery i na pewno chętnie do nas wrócisz. Niedawno poszerzyłyśmy ofertę usług wykonywanych w salonie — oprócz stylizacji brwi, rzęs oraz paznokci można zrelaksować się także podczas wykonywanych zabiegów kosmetologicznych, które sprawią, że Twoja cera podziękuje Ci za nie.

Dlaczego taka nazwa?

Bo tak! 🙂 Użyta „literówka” nie jest przypadkowa — jest to wbrew pozorom oczywiście celowy zabieg. Dzięki temu nazwa Salonu jest wyjątkowa, a marka od razu rozpoznawalna.